Titulná fotka pre nadpis IMOOPTIK SENICA - Nám. Oslobodenia 17

IMOOPTIK SENICA - Nám. Oslobodenia 17

OC Branč, Nám. Oslobodenia 17
90501 Senica
Pon - Pia: 9:00 - 17:00
Obed: 11:30 - 12:00
+421 948 176 626
senica@imooptik.sk

SLUŽBY

Služby na pobočke

Vyšetrenie zraku
Aplikácia šošoviek
Servis okuliarov
Expres vyhotovenie okuliarov
Individuálne multifokálne sklá

VYŠETRENIA

Vyšetrenia, ktoré ponúkame

Refrakčné vyšetrenie zraku

25

30 minút

Vyšetrenie zrakovej ostrosti zahŕňa precízne určenie dioptrickej korekcie, kontrolu predného segmentu oka. Malo by sa absolvovať raz za dva roky. Po päťdesiatke alebo pri intenzívnej práci s počítačom raz za rok. Klientom, ktorí nosia kontaktné šošovky, odporúčame v deň vyšetrenia si ich neaplikovať, prísť bez nich. V prípade kúpy okuliarov vyšetrenie zraku je zadarmo. Prosím ak ste nositeľom okuliarov, ideálne je si ich vziať so sebou.

Rezervácia termínu

Aplikácia kontaktných šošoviek 1

40.00

75 minút

Toto vyšetrenie pozostáva z vyšetrenia zrakovej ostrosti, kontroly predného segmentu oka, konzultácie a odporučenia vhodného typu kontaktných šošoviek a nácviku manipulácie, nasadzovania a vyberania kontaktných šošoviek. Na záver sa kontroluje stabilizácia a videnie. Vyšetrenie je určené pre toho, kto ešte kontaktné šošovky nikdy nenosil alebo ich nemal aplikované u nás. Je to vlastne vstupné vyšetrenie, ktoré sa v takomto rozsahu absolvuje iba raz. Ak už kontaktné šošovky nosíte, je dôležité prísť na toto vyšetrenie v okuliaroch, nie v kontaktných šošovkách, prípadne urobiť si v ich nosení niekoľkodňovú pauzu. V cene sú zahrnuté diagnostické šošovky a kontrola po aplikácii.

Rezervácia termínu

Aplikácia kontaktných šošoviek 2

25.00

40 minút

Je určená pre nositeľov kontaktných šošoviek. Ak boli aplikované u nás je potrebné v určitých intervaloch absolvovať tento typ vyšetrenia. Súčasťou je vyšetrenie refrakčnej ostrosti, kontrola predného segmentu oka, prípadne vyskúšanie nového typu kontaktných šošoviek.

Rezervácia termínu

Kontrola na kontaktné šošovky

15.00

25 minút

Každý nositeľ kontaktných šošoviek by mal absolvovať kontrolu s nasadenými kontaktnými šošovkami. Kontroluje sa pri tom stav predného segmentu oka, stabilizácia, centrácia, stav a znášanlivosť kontaktnej šošovky. Taktiež sa skontroluje zraková ostrosť pri nasadených kontaktných šošovkách. Kontrolu na kontaktné šošovky je dobré absolvovať raz ročne, ak sú ale šošovky nosené často (5-7 dní v týždni), tak odporúčame kontrolu raz za pol roka.

Rezervácia termínu

NÁŠ TÍM

Tím, ktorý Vám pomôže

Kristína Bendová
ODBORNÝ PREDAJCA
Veronika Španková
OPTOMETRISTA
Natália Novomeská
ODBORNÝ PREDAJCA

GALÉRIA

Pozrite si našu pobočku

KONTAKT

Napíšte nám, radi Vám poradíme

Meno
Priezvisko
E-mail
Telefónne číslo
Správa
Odoslať